+380 44 355 03 00
+380 44 229 96 05
info@stargof.com

Хмарні обчислення

Економія ресурсів, скорочення витрат, швидкість та продуктивність

Що таке хмарні обчислення?

Хмарні обчислення дають можливість оренди обчислювальних ресурсів, замість їх покупки. Хмарні рішення включають, крім іншого, сервери, сховища, бази даних, мережі, програмне забезпечення, аналітику та бізнес-аналітику.
Передаючи ці ресурси на аутсорсинг, компанії можуть отримати доступ до необхідних обчислювальних ресурсів, коли вони їм потрібні, без необхідності купувати і підтримувати фізичну локальну ІТ-інфраструктуру. Це забезпечує гнучкі ресурси, швидші інновації та економію за рахунок масштабу.

Переваги хмарних технологій

01

Зниження вартості

Вам не потрібно набувати власних апаратних активів. Окрім витрат на обладнання, постачальники хмарних послуг роблять все можливе, щоб максимізувати та оптимізувати використання обладнання.
02

Масштабування

Ви маєте можливість масштабувати ресурси на вимогу. Хмарні обчислення дозволяють командам використовувати функції автоматичного масштабування у відповідь на сплески трафіку.
03

Продуктивність

Хмарні обчислення пропонують нові та найкращі обчислювальні ресурси. Клієнти отримують доступ до машин з багатоядерними процесорами, призначеними для важких завдань паралельної обробки.
04

Підвищена безпека

Хостинг у приватній хмарі пропонує ізольовану інфраструктуру із брандмауером, яка підвищує безпеку. Також використовується контроль доступу користувачів і ми маємо інструменти для детального обмеження доступу.
05

Інтеграція

Хмарні технології забезпечують повну інтеграцію користувачів з усіма необхідними сервісами. В будь-який момент можна збільшити потужності. А сумісність різноманітного програмного забезпечення залежить тільки від надійності провайдера.
06

Комплексний моніторінг

Завдяки тому, що всі процеси відбуваються у єдиному інформаційному просторі, ви маєте можливість контролювати та стежити за ними. Це дає необхідну оперативність та гнучкість у прийняті рішень та планування стратегії.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Star_logo_big.png
Повний комплекс IT-рішень будь-якої складності
ТОВ «СТАРГОФ»
01001, м. Київ, вул. Хрещатик 25, оф. 26
Тел.:  +38 (044) 229 96 05
Тел.:  +38 (044) 355 03 00
E-mail: info@stargof.com

Search