+380 44 355 03 00
+380 44 229 96 05
info@stargof.com

Кібербезпека

Захист даних, управління доступом, нейтралізація загроз у кіберпросторі

Що таке кібербезпека?

Наразі неможливо уявити собі сучасне підприємство, яке не використовує комп'ютерні технології та інтернет. Тому захист від кіберзагроз є одним із найважливіших факторів стабільної роботи компанії. Практики кібербезпеки можуть застосовуватися в різних областях — від промислових підприємств до мобільних пристроїв звичайних користувачів.
Кібербезпека передбачає захист підключених до інтернету систем - обладнання, програмного забезпечення, систем критичної інфраструктури від загроз у кіберпросторі, а також комплекс заходів по захисту цифрових даних від несанкціанованого доступу та витоку інформації. 
Спеціалісти Stargof Group проаналізують потреби вашого підприємста та запропонують оптимальні рішення з кібербезпеки.

Сфера інтересів кібербезпеки

01

Безпека критичної інфраструктури

До об'єктів критичної інфраструктури належать електричні мережі, транспортна мережа, автоматизовані системи управління, інформаційно-комунікаційні системи та багато інших систем
02

Безпека мережі

Захист базової мережевої інфраструктури від несанкціонованого доступу та неправильного використання, а також від крадіжки інформації. Технологія включає створення безпечної інфраструктури для пристроїв, додатків і користувачів.
03

Безпека програм

Заходи безпеки, які застосовуються на рівні програм і спрямовані на запобігання крадіжці, злому даних або коду програми. Методи охоплюють питання безпеки, що виникають під час розробки, проектування, розгортання та експлуатації додатків.
04

Хмарна безпека

Взаємопов'язаний набір політик, елементів керування та інструментів захисту систем хмарних обчислень від кіберзагроз. Заходи хмарної безпеки спрямовані на забезпечення безпеки даних, онлайн-інфраструктури, а також додатків та платформ.
05

Операційна безпека

Операційна безпека — процес управління безпекою та ризиками, який запобігає попаданню конфіденційної інформації до чужих рук.
06

Аварійне відновлення

Планування безперервності бізнесу — сукупність стратегій, політик та процедур, що визначають, яким чином організація має реагувати на потенційні загрози чи непередбачені стихійні лиха, щоб належним чином адаптуватися до них та мінімізувати негативні наслідки.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Star_logo_big.png
Повний комплекс IT-рішень будь-якої складності
ТОВ «СТАРГОФ»
01001, м. Київ, вул. Хрещатик 25, оф. 26
Тел.:  +38 (044) 229 96 05
Тел.:  +38 (044) 355 03 00
E-mail: info@stargof.com

Search